Już za parę dni większość z nas w sposób maksymalny będzie chciała wykorzystać słoneczne dni.  Większość z nas zdecyduje się na różnego rodzaju wycieczki. Dlatego warto zastanowić się nad wyborem odpowiedniej torby, która nie tylko będzie pojemna ale przede wszystkim pojemna.
Adidas w swojej ofercie ma ciekawe torby stylizowane na modę vintage.  Ich wielką zaletą jest fakt, że nie tylko ładnie wyglądają, ale przede wszystkim są bardzo pojemne. Na dodatek 130 złotych wcale nie jest suma wygórowaną. Z drugiej strony jest to torba oldschoolowa także musimy  mieć podobne dodatki.  Jeśli jednak nie lubicie mody vintage i wolicie coś klasycznego to polecam torbę Nike Metro Sport Tote. Dostępna w dwóch klasycznych kolorach: czarnym i białym przypadnie do gustu zarówno nastolatce jak i kobiecie dojrzalszej. Za 189 złotych dostajemy pakowną torbę do której zmieszczą się najpotrzebniejsze gadżety każdej kobiety.  Jeśli jednak nie macie zamiaru pakować całego dobytku do swojej torby to na spacer polecam torebkę Puma Dazzle Small Grip. Ma nie tylko ciekawy fason, ale jest mała i nie zajmuje dużo miejsca. Z drugiej strony spośród tych toreb jest najmniej ekonomiczna. W końcu im mniejsza tym powinna być tańsza a tu wcale tak nie jest.  Zapłacimy za nią około 170 złotych.
Osobiście uważam, że najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zakup torby Nike. Nie tylko pasuje do wszystkiego, ale również jest najbardziej pakowna. Ostateczny wybór należy do Was!