Po kilku dobrych sezonów minimalizmu czas rozweselić atmosferę i przenieść się na maksymalizm. Im więcej, tym lepiej, ta zasada dotyczy szczególnie torebek. Nie ukrywam, że nie jestem jedną z pierwszych osób, które ten trend odkryły poprzez ich noszenie. Każdy chyba widział przemiłe babcie w komunikacji miejskiej z 5 torebkami i jeszcze wózkiem na kółkach. To dopiero jest trendy ! Ale my nie będziemy tutaj o tym mówić, ta moda jest przeznaczona tylko dla wybranych osób.

Tym razem przedstawię wam trend, który sprawi, że nikt nie przejdzie obok was obojętnie, oczywiście bez stosowania efektu mocherka. Jak nosić double bag ? Na pewno nie tak jak dotychczas niektórzy to robili, biurowa teczka i canvas tote na lunch lub jeszcze gorzej, szkolna teczka i worek na buty na zmianę. By być jak fashioniści z Facehunter czy Jak&Jil trzeba starannie dobrać obie torebki. Wyobraźcie sobie, że to jest tak, jak dobieranie bluzki i spodni. Czy założyłybyście bluzkę w panterkę z bordowymi spodniami ? (tak!) A może neonową bluzę neoprene z cygańską spódnicą ? (nie!) Balans między kolorami, fasonami i stylem musi być zachowany i przede wszystkim, druga torebka nie może wam przeszkadzać.

Moje ulubione kombinacje tego stylu to krzykliwa kopertówka z klasyczną teczką lub 2 chanelki w różnych wielkościach jak u Miroslava Duma. A wam, która kombinacja najbardziej się podoba i jak byście wystylizowali taki outfit?

Na koniec trend dla super fashionistów, nie zadowalajcie się tylko 2 torebkami, wyborów jest całe multum, mogą być 3 lub nawet 5 torebek i do tego wózek na kółkach.

 

Autor: Tina