Dwukolorowe spodnie mogą wyglądać jakby wykonano je domowym sposobem, jednak w rzeczywistości zostały zaprojektowane i ręcznie uszyte w USA przez projektantkę Alex Kennedy. Stworzona przez nią marka ALXVNDRA oferuje dwukolorowe jeansy, które wyglądają tak, jakby zostały zszyte z dwóch par w jedną.

Online można zakupić sześć różnych wzorów spodni z denimu, od lekkich niebieskich i szarych poprzez czarne i wszelkiego rodzaju sprane egzemplarze. Wszystkie modele opierają się na modelach Vintage Levi's. Każde sprzedawane spodnie zostały wykonane indywidualnie przez markę i znajdują się w limitowanej kolekcji kapsułkowej ALXVNDRA. Modne spodnie można także znaleźć w Shop Super Street w Los Angeles i salonie ALXVNDRA w Detroit.

Pomysł na dwukolorowy denim może szybko stać się wielosezonowym trendem, a Alex Kennedy będzie królowała w modzie. Spodnie sprawiają złudzenie, jakby zostały zlepione z dwóch różnych par w interesującą całość. Ponadto dostępne są w niewielkich ilościach, co tym bardziej sprawia, że stają się pożądane.

„Było zainteresowanie jeansami ze strony detalistów w całych Stanach i za granicą, ale zdecydowałam się na wyłączność, sprzedając je tylko poprzez showroom ALXVNDRA w Detroit i Shop Super Street w Los Angeles”, oświadczyła Alex.

„Każdą parę wykonuję sama, więc produkcja na dużą skalę jest mało realistyczna, a kolekcja kapsułkowa sprawia, że jeansy są wyjątkowe… ograniczone zarówno ilościowo, jak i w zakresie dostępności”.