Modne sneakersy Adidas Grit dzięki swojej budowie zapobiegają zmęczeniu stóp. Przy ich produkcji zastosowano technologię druku 3D. Buty są designerskie i musicie sami przyznać, że wyglądają futurystycznie.

Druk 3D wkrótce zrewolucjonizuje proces produkcyjny i zawładnie na dobre światem mody. Projektanci już teraz muszą uwzględniać wszelkie nowinki technologiczne w swoich kolekcjach, żeby ich ubrania były na czasie i trafiały zwłaszcza do młodego odbiorcy.

Adidas Grit to przykład butów, które identyfikują to wszystko, co będziemy mogli oglądać w niedalekiej przyszłości. Obuwie nie tylko wygląda rewelacyjnie, ale jest jednocześnie ergonomiczne i praktyczne. Trendy buty zaprojektowano tak, aby całkowicie wchłaniały wszelkie wstrząsy i niedogodności podczas chodzenia.

Wydrukowana w 3D kratkowana podeszwa butów amortyzuje stopę, kiedy stawiamy ją na ziemi i skutecznie zmniejsza zmęczenie nóg. Buty Adidas Grit zapewniają dodatkowo bezpieczeństwo, wywierając na stopy nacisk bez potrzeby stosowania sprężyn czy pęcherzyków powietrza.

Buty Adidas Grit to dzieło projektanta Aarisha Netarwaly. Obuwie wyróżnia się wyjątkową stylistyką. Tradycyjna produkcja obuwia coraz bardziej zastępowana będzie przez druk 3D, co wpłynie tym samym na wygląd butów.