Coach w tym roku obchodzi 75. rocznicę powstania i znajduje się w rewelacyjnym momencie swego istnienia. Stuart Vevers, brytyjski projektant, wniósł do marki młodzieńczą lekkości i energię, od kiedy dołączył do zespołu w 2013. Sprostał też ogromnemu wyzwaniu, jakie postawiono przed nim, by uczcić tak długą tradycję Coach.

Najnowsza kolekcja Resort 2017, którą zaprojektował Vevers, okazała się energetyczna. Projektant odwołuje się w niej do amerykańskich ikon popkultury, ale wybiera te bardziej ekscentryczne niż ma to miejsce na przykład w kolekcji Moschino. Przyznacie sami, że kot Felix to postać odgrzebana z bajek z przeszłości.

Motywem przewodnim kolekcji zostały jednak szybkie samochody i otwarta droga. Moda w nadchodzącym sezonie 2017 będzie powielała więc archetyp buntownika bez powodu. Będzie lekka, nonszalancka i odważna. Powrócą cool girl, w przeformatowanych kurtkach bomber.

Bez wątpienia odzież wierzchnia to mocny punkt kolekcji Coach 1941. Otrzymaliśmy coś w rodzaju hybrydy uniformu grzecznej studentki z motocyklową kurtką szalonej buntowniczki. Linie i formy zostały jednak zmiksowane w  perfekcyjny sposób i uzupełnione o raglanowe rękawy, frędzle i haftowane aplikacje. Powstały atrakcyjnie i szalenie oryginalne kurtki, które mają dużą szansę stać się ważnym trendem w modzie 2017.

Podobnie jeżeli chodzi o akcesoria Vevers kreuje trendy w tej dziedzinie. Patchworkowe torby w kształcie dużego kuferka, z dodatkami z zamszu i frędzlami, zapełnią półki sklepowe.