Jesteśmy obecnie wiodącym sprzedawcą wysokiej jakości biżuterii diamentowej w Europie. Obok strony internetowej posiadamy salony wystawowe w Londynie i Paryżu. Na polskim rynku rozpoczęliśmy sprzedaż naszej kolekcji w 2009r . Oferujemy szeroki wybór własnej i firmowej biżuterii po konkurencyjnych cenach. Z względu na wybór oryginalnych wzorów pierścionków zaręczynowych, cieszymy się dużym zainteresowaniem w gronie mężczyzn, szukających jedynego w swoim rodzaju pierścionka dla ukochanej.

picture_019_120fabienne-shaped-wedding-ban_120design-9-plus-wedds_120


W cenę biżuterii wliczona jest 30-to dniowa gwarancja całkowitego zwrotu poniesionych kosztów, przesyłka oraz niezależne certyfikaty autentyczności naszych diamentów. Oprócz nowoczesnych i klasycznych pierścionków oferujemy sprzedaż obrączek ślubnych, kolczyków, bransoletek i naszyjników w oryginalnej oprawie zaprojektowanych przez znanych projektantów jak: Versace, Jasper Conran, Vievienne Westwood i Paul Costelloe.

wishbone-group-pendand-and-earrings-jasper-cornan_400


Klikając na www.cooldiamonds.pl możesz znaleźć się w wirtualnym sklepie i dobrać samodzielnie jakość kamienia (masę, kolor, czystość oraz szlif). A dzięki najnowszej technologii obejrzeć wybrany produkt w 3D oraz prezentacji na dłoni.