Kiedy: 1. czerwca 2007, piątek
Gdzie: ETC Club, pl. Nowy 8, Kraków
Wejście: 5zł na deratyzację + selekcja ;)
Start: 21:00
Bonus: każdy z uczestników otrzyma kartę rabatową Bench./Goorin Brothers do wykorzystania w sklepach w Krakowie i Zakopanem.
INFO: www.BENCH.pl + www.GOORIN.pl
Bold & Beautiful
+ oficjalne otwarcie sklepu Bench. w Krakowie

KONKURS TRENDZ - BENCH.

Zapraszamy do udziału w konkursie TRENDZ - BENCH. Do wygrania zaproszenia na imprezę. Aby zagrać i wygrać kliknij w Bench'a !

BOLD & BEAUTIFUL

Żeby właściwie zrozumieć wyjątkowość tego wydarzenia musimy cofnąć się do początku lat 90...
Na świecie szalał tajfun zmian. Berliński mur sprzedawano już turystom na gramy. Moskwa zyskała pierwszego MC Donald'sa. Lech W. od dobrych dziesięciu lat przebywający za płotem, wstawał właśnie od okrągłego stołu.


Bush Senior przeleciał... nad Irak. Na horyzoncie majaczył początek ery disco polo. Na listach przebojów królowały New Kids on The Block, Queen, Bryan Adams, Guns'n'Roses, Roxette. Ira śpiewała o Nadziei. Michael Jackson wydał właśnie Black or White. Listą warszawskiego radia Eska wkrótce zawładnąć miał Piotr Szczepanik. Oni w tym czasie odpalali na sprzęcie tkwiącym dziś w muzeum techniki pierwsze sprowadzane z zagranicy vinyle... i główkowali jak zaprosić do Polski tych, którzy w podziemiach świata bawili się w coś, co współcześni przytupując na cztery, nazywają klabingiem.

Jupiter i Electric Cafe dwie miejskie legendy, które wychowały pierwsze pokolenie krakowskich klubowiczów spotykają się 1 czerwca w ETC, najnowszej miejscówce Kazimierza.
Bold & Beautiful... rządzą jak "Moda na sukces". Razem mają prawdopodobnie 462 lata, czyli jakby na to nie patrzeć są niewiele młodsi od Krzysztoforów... Są wśród nich tacy, którzy powracają na scenę tylko na potrzeby tej imprezy, ale są też Ci, których zdążyła poznać cała klubowa Polska, a w niektórych przypadkach - również świat.
BENCH. nabiera rozpędu. Nowy sklep firmowy na Floriańskiej 30 to miejsce, w którym znajdziecie najświeższe kolekcje i najgorętsze wyprzedaże. Bench. prezentuje się nam w doborowym towarzystwie wybranych modeli nakryć głowy braci Goorin. Otwarty codziennie od 11 do 20 sklep zaprasza wszystkich, którzy cenią funkcjonalną prostotę i najwyższą jakość wykonania, przyprawioną zaskakująco nieoczywistymi dodatkami...

line-up
-fontem [krk]
-k-size [funky dope crew]
-ladybug [czysta13+kgs]
-lukas froze [krk]
-mason + ozz + pablo [electric team]
-neon + voda [electric team silesia]
-mk fever [thc undaground]
-technic [warszawa]
-vaxine [united junglists]
-tulu valentina + double:u [pleasures & treasures]