Taką właśnie atrakcję przygotowali organizatorzy Victoria’s Secret Show w Hollywood’s Kodak Theatre. Strona Victoria's Secret to internetowe miejsce gdzie najlepsze top modelki, zaraz po pokazie zgodziły się zaprezentować kolekcję bielizny, która stała się przedmiotem pożądania kobiet na całym świecie. Fashion show to przedsięwzięcie pochłaniające miliony dolarów oraz setki godzin przygotowań - za luksus trzeba zapłacić.
Tym razem swoją obecnością zaszczyciły gwiazdy wielkiego formatu, dla których wydatek rzędu 100.000 dolarów za biustonosz to jakby bezwonny ruch dłoni.
Dziewczęcy zespół Spice Girls, z Victoria Beckham na czele, który już w grudniu zacznie kolejną trasę koncertową, wie o tym najlepiej.
Należy podkreślić, iż słynne modelki takie jak: Karolina Kurkova, Adriana Lima, Heidi Klum, Alessandra Ambrosio, Marisa Miller, które tworzą tzw. orszak Victoria’s Secret, podziwiane są za swój perfekcjonizm.
Zaskoczeniem okazał się brak czarnoskórej modelki Tyra Banks. Być może honorarium okazało się zbyt niskie!
Zimowa stylistyka pokazu niczym z baśni o „Królowej śniegu” stała się myślą przewodnią tego wieczoru. Dominowała biała koronka, muślinowe, zwiewne tkaniny oraz zwierzęce zdobienia. Soire Victoria's Secret jest to firma, która nie spoczywa na laurach, ciągle wprowadza coś nowego, nieustannie wyprzedza europejskie marki.
Wiadomo w kuluarach, aby mieć możność zaprezentowania przed światem strojów bieliźnianych, trzeba nie tylko eksponować nienaganną sylwetkę, ale również talent aktorski, ponieważ każdorazowe wyjście na wybieg to sztuka flirtu jak również umiejętne eksponowanie kreacji.
Od początku istnienia tego domu mody elementem wspólnym i charakterystycznym są gigantyczne, bogato zdobione kryształami Swarovskiego skrzydła, przymocowane na plecach modelek. „Nowojorskie anioły VS” pozwalają na krótki czas oderwać się od szarej rzeczywistości. Pozwalają tym samym przeciętnej osobie poczuć się kimś wyjątkowym, kobiecie dla której zestaw bielizny to forma kokieterii oraz podkreślenie własnych wdzięków.