Trendu.pl prezentuje sylwetki najpiękniejszych Polaków. Jesteśmy pod wrażeniem imprezy VIVA Najpiękniejsi. Dominowała egipska konwencja przetworzona przez klimat a la Las Vegas. W tym stylu zaprezentowały się Edyta Górniak, Agnieszka Włodarczyk i zwyciężczyni Natasza Urbańska.

Najpiękniejsza według Vivy nosi przedziwną fryzurę przypominającą amerykańskie produkcje z lat 50-tych i zdecydowanie nadużywa solarium i wszelkiej maści samoopalaczy. Gdyby nie informacja, że to Natasza, nie wpadlibyśmy na to ze to znana polska celebrity. Obiektywnie Nataszę należy pochwalić, za wybór ładnej sukienki w kolorze pomarańczy, która niekorzystnie zlała się z jej kolorem skóry.

Najpiękniejszym okazał się Mateusz Damięcki vel Sygnet, który zadziwił nas swoją niezwykłą popularnością. Dziwne rzeczy dzieją się w Polsce. Wszystkie znane nam postacie z telewizji okazały się godne nominacji. Kogo tam nie było ? Podziwialiśmy niejakiego Stefano, nazwiska nie pamiętamy czy tego Pana z serialu Kryminalni (Zawada), który nosi spodenki na Pawełka (to cytat z Jacykowa). Całe szczęście występ spinali Szyc i Karolak, którym dziękujemy za inteligentne poczucie humoru.