Stolica Francji uważana jest za najbardziej romantyczne miejsce na świecie. Czerwone wino, niesamowita kuchnia, muzycy na ulicach, nawet język francuski wydaje się być seksowny. Jeżeli nawet nie byłyśmy w Paryżu, to z setek filmów romantycznych mogliśmy się przekonać, jaka panuje atmosfera.
Projektanci dobrze wiedzą, że kobiety to romantyczne zakupoholiczki. Dlatego symbol Paris, wieża Eiffla została w tym roku umieszczona i wykorzystana w świecie mody gdzie tylko się dało.
Alexander McQueen zaprojektował legginsy na wzór stalowej konstrukcji wieży.

Patricia Field, stylistka serialu “Seks w Wielkim Mieście” lansuje torebkę „Eiffel Tower”, autorstwa projektanta Timmy Woods. To nieodłączny dodatek serialowej Carrie Bradshaw, granej przez Sarah Jessica Parker. Bohaterka jest zakochana w Paryżu i wszystkim, co związane z Miastem Miłości.
Torebka „Wieża Eiffla” jest wysadzana kryształami Swarovskiego. Jej koszt to 7 tysięcy PLN. Dla oszczędnych wersja bez kryształków, za bagatela 1 tysiąc PLN. Te pieniądze warto wydać na wycieczkę do Paryża. Jeżeli macie trochę wolnej gotówki, torebkę można kupić na stronie projektantki Patricii Field.
Również projektanci postanowili wykorzystać kształt Eiffla jako obcasy w ekstrawaganckich szpilkach.

Która Wam się najbardziej podoba wersja wieży Eiffla?!