Wielokrotnie zdarza nam się być w sytuacji, kiedy potrzebujemy kilku akcesoriów kosmetycznych, ponieważ po prostu chcemy "odświeżyć" nieco swoje zasoby. Pierwsze kroki kierujemy wtedy do rozmaitych drogerii, mając nadzieję, że zakupy skończą się na tej pierwszej. Często jednak bywa inaczej i nie jesteśmy w stanie kupić wszystkiego, co zamierzaliśmy w jednym miejscu. To zmusza nas do spacerów od sklepu do sklepu w
poszukiwaniach kolejnych produktów. Jeśli szukamy czegoś bardziej specjalistycznego niż szczotka do włosów lub pęseta, to już w ogóle jesteśmy skazani na porażkę. Właśnie w celu unikania takich sytuacji powstała marka Sincler Accessories.

Jest to marka handlowa firmy Sincler, która działa na rynku od roku 1989. Ta długoletnia praktyka handlowa pozwoliła wejść na najwyższy poziom pod względem opakowań, logistyki i rzetelności. Dystrybucją objęta jest cała Polska oraz kraje sąsiednie. Dzięki bacznej obserwacji rynku, Sincler Accessories, stara się wprowadzać coraz to nowe, atrakcyjne produkty, po równie atrakcyjnych cenach.

Artykuł ten poświęcony jest najnowszej ozdobie w świecie Kobiet.
Modern Art to niezastąpiona ozdoba na paznokcie każdej Pani, która uwielbia zaskakiwać i wyglądać rewelacyjnie.

Jest to oryginalny „wytwór” w/w firmy a nie propozycja dostawców!

Co najważniejsze, naklejki te zachwycają Kobiety, które nigdy nie stosowały tego typu ozdób. Wyróżniają się przede wszystkim oryginalną prostotą połączoną z nowoczesną inspiracją.

Panie mają okazję wykazać się własną wyobraźnią, która zaskoczy nie tylko Panów ale ich same!

Drogie Panie! Dzięki naklejkom Modern Art, Wasze paznokcie będą zaskakiwały pomysłowością i oryginalnością. Ozdoby te, mimo niskiej ceny, na paznokciach wyglądają przepięknie, ponadto pozwalają kształtować wzory i kolory wedle własnej wyobraźni.

Produkt dostępny w różnych kolorach i wzorach na www.sincler.pl