Powoli zbliża się nieuchronny koniec zimy. Jedni będą z tego zadowoleni, a inni nie, ale niewątpliwie do tej pierwszej grupy należeć będą ci, którzy mają w planach zakupy odzieżowe dla swoich dzieci i nie tylko. Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta, nadchodzi bowiem okres zimowych przecen w internetowym sklepie Barline!

Barline podzieliło przecenione ubranka na 2 kategorie:
1.) Obniżone o 30%.
W grupie tej znajdują się kurtki zimowe, bielizna oraz parasole, zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Przecena obejmuje cały asortyment wyżej wymienionych typów ubranek.
2.) Obniżone o 50%.
W tej kategorii mamy wszystkie dostępne elementy odzieży damskiej i męskiej (sugerowane dla osób powyżej 16 roku życia).

Jeżeli więc brakuje ci w szafie któregoś z powyższych elementów garderoby to nie trać czasu i wejdź na www.barline.eu, gdzie znajdziesz pełny wykaz przecenionych ubrań. Promocja „Lawina Cenowa” potrwa do 28.02.2011.



Pamiętajmy jednak także, że kalendarzowa wiosna już za niewiele ponad miesiąc, a wiosenna pogoda także powinna przyjść do nas w okolicach 21 marca. Barline nie pozostaje jednak wobec tego bierne i już teraz planuje na koniec marca nową kolekcję. Znajdziemy w nie ubranka z kolejnymi wizerunkami najbardziej modnych postaci z bajek i filmów. Na pewno pojawi się sporo nowych bluz oraz koszulek z długimi rękawkami i długich spodni. Najnowsze ubranka z pewnością sprawią, że twoje dziecko poczuje się pewniej wśród rówieśników oraz będzie bardzo zadowolone. Czy znamy bowiem w dzisiejszych czasach chociaż jednego malucha, który nie utożsamia się z bohaterami z kreskówek?