Dopisek GT oznacza, że klasyczny już model Aston Martin DB9 jest jeszcze bardziej luksusowy i wygodny.

Ulubiony niegdyś model legendarnego Jeremy Clarksona z Top Gear wyposażono w jeszcze bardziej ekskluzywne fotele i unowocześniony system infotainment.

Gran Turismo marki Aston Martin to samochód stworzony do długich, autostradowych podróży. Pod maską najbardziej prestiżowego spośród wszystkich modeli brytyjskiej legendy motoryzacji, pracuje jedyny słuszny silnik V12. To jednostka o pojemności 6 litrów, która nie uznaje żadnych kompromisów.

Pierwsze sto kilometrów na liczniku pojawia się już po 4,5 sekundy. 630 Nm momentu obrotowego gwarantuje wystarczającą niemal w każdych warunkach elastyczność. Skrzynia biegów to 6 stopniowy automat „Touchtronic II”. Prędkość maksymalna nowego DB9 GT wynosi 294 km.

Komfort jazdy gwarantuje poprawione zawieszenie. To trzystopniowy system, który dostosuje poziom tłumienia do rodzaju nawierzchni.

Dwustopniowe wahacze podkreślają arystokratyczny charakter sportowego Gran Turismo.

Przeszyte nicią fotele i personalizowane wnętrze podkreślają indywidualizm właścicieli nowego modelu firmy Aston Martin.

Warto zauważyć poprawione reflektory i lampy tylnie oraz charakterystyczny dyfuzor czy 20 calowe felgi z aluminium.

Klasyczny w formie, mocny, bezkompromisowy, luksusowy i pozbawiony zbędnych innowacji. Esencja brytyjskiej motoryzacji. Najbardziej rasowe GT na rynku. Samochód tylko dla kochających motoryzację w swojej pierwotnej formie.

Rekomendacja trendu.pl za konsekwencję, unikalny design i jakość wykonania.