Audi wpisuje się w najnowsze trendy motoryzacyjne. Nie dość, że firma rozwija coraz doskonalsze modele samochodów, które realnie rywalizują z liderami segmentu premium tj. BMW czy Mercedes-Benz, to rozpoczyna rywalizację na innowacyjność z takimi markami jak Google czy Tesla. Warto przypomnieć, że koncerny z Doliny Krzemowej rozwijają od kilku lat koncepcję samochodu autonomicznego. Koncern z Ingolstadt skutecznie rozwija pracę nad pojazdem niezależnym.

 

Samodzielnie jeżdżące RS7 nosi pseudonim "Robby". W istocie to skomputeryzowana wersja sportowej generacji limuzyny Audi. Potwierdzeniem geniuszu bawarskich inżynierów jest przejazd samochodem przez tor Sonoma w Kaliforni.

 

Nowe Audi osiągnęło lepsze czasy niż podczas przejazdów z kierowcami testowymi. System kontroli opracowany przez Audi jest bliski perfekcji. Czy i kiedy pojawi się w oferowanych na rynku samochodach ? Czy będzie to jedynie dodatkowy "gadżet" czy do sprzedaży trafią w pełni autonomiczne samochody ?

 

Od kilku lat w branży motoryzacyjnej dzieje się sporo. Rewolucja elektryczna i wodorowa oraz wszechobecna elektronika wpływają na transformację branży. Niemieccy i Japońscy konstruktorzy konkurują z futurystyczną Koreą i kreatywną Doliną Krzemową. Audi wpisuje się coraz skuteczniej w nowe trendy motoryzacyjne. Autonomiczne RS7 stanowi potwierdzenie rosnącego potencjału i znaczenia marki.