Bentley wprowadza na rynek prawdziwą gratkę dla kolekcjonerów. Jeżeli jesteście autorami aplikacji, która przyniosła wam pierwszy miliard dolarów lub rozwodzicie się z amerykańskim krezusem z Teksasu to propozycja, która Was zainteresuje.

Brytyjska manufaktura, która „tymczasowo” znalazła się w rękach niemieckiego koncernu VW, kultowy Bentley postanowił oddać hołd marce Breitling i jej zespołowi lotniczemu.

Powstało siedem, ręcznie numerowanych wersji modelu Continental GT Speed. Każdy zawiera elementy, które są inspirowane samolotami L-39 Albatros, które znamy z „Breitling Jet Team”.

Zwróćcie uwagę na żółtą linię w dolnej części samochodu, która nawiązuje do barw zespołu marki Breitling.

Luksusowe wnętrze limitowanej edycji Bentleya zawiera unikalne emblematy, panele z włókna węglowego czy charakterystyczne motywy na zagłówkach.

Do tego żółte przeszycia, motyw samolotów nawiązujący do zespołu marki Breitling, umieszczony na schowku i unikalny napis „Jeden z siedmiu”, które podkreślają ekskluzywny status najnowszej propozycji marki. Samochód dla wybranych. Doskonały koncept, spójny z wizerunkiem legendarnej brytyjskiej firmy. Rekomendacja trendu.pl