BMW M4 to najbardziej oblegany model w "BMW Welt", które zlokalizowano w Monachium. Kultowy samochód dostępny od roku, zastąpił M3, które jest oferowane jedynie jako wersja pięciodrzwiowa. Kolejka chętnych do tego, aby zapoznać się z M4 składa się ze zdizajnowanych Azjatów i wyróżniających się niemodnymi, krótkimi włosami reprezentantów naszej ojczyzny, którzy wymagają pilnej interwencji stylisty.

BMW nie próżnuje i już rok po prezentacji M4, zapowiada model M4 GTS. Póki co to wersja koncepcyjna. Znając Bawarczyków produkcja modelu to kwestia czasu. M4 w wersji GTS jest przeznaczone po to, aby realizować hasło firmy, które zawiera się w zdaniu "radość z jazdy". Model sprawdzi się szczególnie podczas zabawy na torze. Autodrom i niemiecki autobahn to ulubione terytorium modelu.

Szeroki wlot powietrza umieszczony z przodu sportowego coupe optymalizuje przepływ powietrza, minimalizując podnoszenie przedniej osi. Innowacyjny system wtrysku wody prowadzi do odparowania cieczy i wpływa na chłodzenie kolektora dolotowego. Turbodoładowany silnik oferuje większe ciśnienie doładowania i szybsze wtryskiwanie etyliny. Cały proces prowadzi do uzyskania większej mocy silnika. Model wyróżniają nowe światła w technologii OLED. To również designerski spojler, unikalne alufelgi, poczwórny wydech czy unikalna kolorystyka i designerskie wnętrze.

Pomimo wcześniejszych zapowiedzi BMW M4 GTS nie jest wersją elektryczną czy hybrydą. Koncepcyjny model, który wygląda niczym gotowy do produkcji. Zapowiada się kolejny sukces bawarskiego koncernu, który potwierdzi dominację firmy na rynku samochodów premium. BMW M3 GTS nawiązuje do legendarnych modeli M3 generacj E30. Totalna rekomendacja trendu.pl