Bugatti zaprezentował edycję specjalną najbardziej pożądanego samochodu sportowego świata. Ettore Bugatti to nazwa zarezerwowana dla pojazdu, który nie może mieć sobie równych.

Czy firma zdecydowałaby się profanować legendę założyciela marki kolejną odsłoną zwykłego Veyrona ?

Limitowana seria, dumnie nosząca nazwę twórcy legendy motoryzacji, wyróżnia się osiągami, które zdają się być niewyobrażalne. Wzmacniany czterema turbinami silnik o pojemności 8 litrów rozpędza Bugatti do 100 km / h w 2,6 sekundy.

Prędkość maksymalna wynosi 408,84 kilometrów. Co więcej, osiągniemy ją, podróżując ze zdjętym dachem.

Tak. To niewiarygodne, ale Bugatti składając hołd genialnemu Ettore, stworzył najszybszy samochód świata, który jest rasowym spiderem ze ściąganym dachem.

We wnętrzu znajdziecie materiały, które są dostępne jedynie dla miliarderów. Wszystko jest ręcznie wykonane. Nie zabrakło polerowanych elementów z aluminium czy luksusowej skóry.

Aluminium jest również obecne na zewnątrz. Panele przednie i boczne, maska, podstawy i obudowy lusterek, klamki, błotniki, drzwi to wszystko wykonano z tego materiału.

Całość uzupełniają elementy z włókna węglowego.

Zwróćcie uwagę na unikalne felgi nawiązujące do legendarnych modeli marki.

Do tego cielęca skóra najwyższej próby, którą obszyto fotele i elementy deski rozdzielczej.

Nie jesteśmy fanami Bugatti. Wolimy samochody dostępne i skierowane do większej ilości odbiorców. Ten model jest jednak na tyle unikalny i pełny nawiązań do tradycji firmy, że zafascynował nawet sceptycznie nastawionych do marki dziennikarzy działu Moto. Życzymy wszystkim, aby choć raz w życiu doświadczyli zabawy na torze tym modelem. Motoryzacyjne spełnienie marzeń.