Już niecały miesiąc pozostał do startu Rage'a. Samochody, uczestnicy i organizatorzy są już w pełnym przygotowaniu przedstartowym. Czekając na start, prezentujemy kilka bieżących informacji.
Rage 13 - Trip

W trzecim dniu tegorocznego Rage'a wyruszymy z Sopotu wzdłuż wybrzeża, aby pod Koszalinem dotrzeć na jedno z największych lotnisk powojskowych, które na cały dzień będzie do dyspozycji uczestników. 2400 metrów pasa startowego i ponad 20 tysięcy metrów dróg kołowania z pewnością wystarczy na wyciśnięcie maksymalnej mocy z samochodów. Na lotnisku zaplanowaliśmy szereg zadań weryfikujących umiejętności kierowców, sprawność pilotów i możliwości startujących pojazdów. Nie zapomnieliśmy również o kilku próbach nie koniecznie związanych z naturalnym rozumieniem słów - tor, samochód, kierowca… Dzień zakończymy w jednym z najpiękniejszych miejsc zachodniego wybrzeża, gdzie na uczestników czekać będzie wyjątkowa impreza w unikatowej scenerii. Kolejnym i ostatnim już etapem Rage’a będą odwiedziny na torze driftingowym w Koszalinie, gdzie wspólnie z zawodnikami odbywających się w tym czasie Eliminacji Mistrzostw Polski w Driftingu przygotowaliśmy dość specyficzne zadanie. Po torowym ślizganiu obierzemy kurs na Międzyzdroje, gdzie usytuowana jest meta i gdzie zakończymy Rage'a dużą imprezą na plaży w towarzystwie lotów nad wodą na znanym już z zeszłorocznej edycji sprzęcie.    
Rage 13 - Cars

Na starcie tegorocznej edycji będzie można zobaczyć 30 wyjątkowych pojazdów, pośród których dotychczas zakwalifikowaliśmy 26 pojazdów, m.in:

Aston Martin DBS
Ultima GTR
Ferrari California
Mercedes SL 65 AMG Black Series
Audi R8
Maserati Granturismo
Mercedes CLK 63 AMG Black Series
Porsche 911 Turbo
Porsche Panamera 4S
Formula Mk4
Ferrari 430 Spyder
Audi RS6
AC Cobra
Lamborghini Gallardo

Rage 13 – Teams
Powoli zapełnia się mapa miast, które będą miały swoje reprezentacje na tegorocznej imprezie. Zakwalifikowaliśmy już Team'y z Malmoe, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Gdańska, Radomia oraz jak dotychczas najliczniej reprezentowaną Warszawę z Częstochową. Czekamy zatem na ostatnie zespoły.    
Rage13 - Equipment
Wspólnie z Partnerami przygotowaliśmy dla wszystkich uczestników tegorocznej edycji niezbędne wyposażenie na cały event. Począwszy od udostępnienia sportowych modeli Audi na pomorskim lotnisku, przygotowanych specjalnie na tę okazję przez firmę Audi Krotski-Cichy oraz ekskluzywne bary z wyjątkowymi drinkami serwowanymi przez firmę Diageo. W tym roku zwiększyliśmy również ilość operatorów i kamer udostępnionych na event przez firmy GoPro i SensiMedia. Zaprezentujemy również nowy personalizowany branding dla samochodów przygotowany przez firmę ATS System oraz unikalną odzież EC. Wszystko wyjaśni się na starcie, a niektóre z elementów możecie zobaczyć już teraz.
Zapraszamy.