Urban Truck to manufaktura specjalizująca się w doskonaleniu legendy motoryzacji. Mowa o samochodzie, którzy jedni uwielbiają za prostotę i możliwości terenowe, a inni nienawidzą za brak komfortu i współczesnych rozwiązań technologicznych.

To Land Rover, który w wersji Ultimate RS oferowanej przez Urban Truck z brytyjskiego podstarzałego lorda, staje się prawdziwym demonem, którego naturalną przestrzenią są piaski okalające Dubaj czy rosyjskie bezdroża, ale który nie pogardzi również autostradą łączącą Berlin z Warszawą.

Land Rover został wyposażony w silnik V8, który znajdziemy w sportowych Corvette, ucieleśnieniu amerykańskiego marzenia, przedkładającego hektolitry benzyny i Coli od herbatki z mlekiem po 17:00.

Defender wyposażony w silnik od amerykańskiego bratanka osiąga 500 koni mechanicznych, stając się jednym z najszybszych samochodów terenowych świata.

Przy momencie obrotowym na poziomie 540 Nm i legendarnych już zdolnościach terenowych Brytyjczyka to jedna z najbardziej fascynujących i dzikich terenówek na rynku.

Designersko jest również ciekawie. Podwójny wydech, jeszcze bardziej mocarny charakter czy boczne otwory wentylacyjne powodują, że Landi staje się młodzieniaszkiem o trendy wyglądzie. Samochód, którym zadamy szyku pod każdym modnym klubem Londynu, Berlina czy Warszawy.
Przedni zderzak w kolorze lakieru, boczne progi, malowane zaciski hamulcowe i wnętrze z alcantarą i multimediami powodują, że Defender ostatecznie wkracza w XXI wiek.

Jedna z najciekawszych opcji tuningu Defenderów na rynku. Samochód, który pomimo silnika z Corvette i podrasowanego wyglądu, nie traci duszy, a zyskuje jeszcze mocniejszy charakter. Rekomendacja trendu.pl

Więcej informacji na:

http://www.urban-truck.com/