Ferrari zaprezentowało nowy model. To 488 Spider. Kabriolet, który sztywnością nadwozia nie ustępuje modelowi coupe. Mod maską znajduje się jedyny słuszny silnik V8 o pojemności 3902. Turbodoładowana jednostka osiąga pierwsze 100 km / h po 3 sekundach, generując moment obrotowy na poziomie 760 Nm. Motor jest tak doskonały, że nie powstaje nawet minimalny efekt turbodziury, a gang silnika można porównać do najlepszych koncertów rockowych.

Chowany, twardy dach to doskonała opcja zarówno na podróż niemiecką autostradą, jak również letnią wizytę na Lazurowym Wybrzeżu. Hardtop to gwarancja niemal całkowitej redukcji szumów. Jakość podróżowania jest porównywalna do tej oferowanej przez tradycyjną wersję coupe.

Nadwozie wykonano z 11 rodzajów stopów aluminium. Siła docisku i zmniejszony opór powietrza to efekt pracy genialnych inżynierów z Maranello. Na zachwycającą aerodynamikę dodatkowo wpływa designerski spojler. Doskonałe prowadzenie, fantastyczne wnętrze i najlepsze w klasie nadwozie powodują, że 488 Spider to najlepsze cabrio na świecie. Totalna rekomendacja trendu.pl

Video: