Trendy na rynku motoryzacyjnym ulegają zmianie. Istnieją marki, które nie muszą oglądać się na bieżące tendencje. Ferrari to synteza motoryzacji, która od zawsze wyznacza i inspiruje trendy, nie bacząc na innych.

Przykładem inspirujących zmian jest nowy program indywidualizacji, który dotyczy znakomitego Gran Turismo, modelu California T.

Kultowe Ferrari California T to najprzyjemniejsze w prowadzeniu na codzień i sprawdzające się podczas dalekich tras GT. Pod maską, umieszczony standardowo silnik V8 o pojemności 3,9 litra, który oferuje optymalne 552 konie mechaniczne.

Przyjemność z jazdy potęguje dwusprzęgłowa skrzynia automatyczna oferująca siedem przełożeń.

Model jest wartością samą w sobie i dzięki swoistej syntezie możliwości sportowych i komfortu coraz częściej spotykamy go i na polskich drogach.

W Warszawie, w której mieszkam praktycznie codziennie widuję kilka modeli Californi.

To bodaj najbardziej popularny model kultowej włoskiej manufaktury na naszym rynku.

Nowy trend, który wykreowało Ferrari to program indywidualizacji. Poniżej prezentujemy model California T, który został zaprezentowany podczas targów motoryzacyjnych w Szanghaju.

Smaczki i detale wnętrza nawiązują do lat 50 i dwóch ikon tego okresu, aktorki Ingrid Bergman oraz boskiej Jacqueline Kennedy.

Ferrari California T zostało pomalowane w ulubionym kolorze Ingrid Bergman, nazwanym „Ingrid Grigio”.

Fotele i elementy wystroju wnętrza do nawiązanie do stylu Jackie Kennedy.

Zwróćcie uwagę, na charakterystyczne brązowe fotele, których klasyczna forma wyrażona delikatną skórą kontrastuje ze współczesnymi elementami wnętrza tj. mat, alcantara czy dywaniki z pochodzącej z Nowej Zelandii wełny.

Luksus i wyrafinowanie. Ferrari dla snobów lub po prostu tych, którzy kochają życie na bogato. Nam wystarcza poczciwy, acz doskonały Hyundai Genesis... Mimo wszystko rekomendacja trendu.pl. Za lata 50. Zachęcamy do zapoznania się ze zdjęciami poniżej.