Czy marzyliście o tym, aby zakupić samochód swoich marzeń w którym wraz z całą rodziną wybierzecie się na narty do Szwajcarii ?

Czy chcecie podkreślać swój status materialny i społeczny nie balansując na granicy estetycznej pornografii i kiczu ?

Czy wiedzieliście, że istnieje supersamochód z napędem na cztery koła, którego poziom wyrafinowania nie ma sobie równych ?

To najnowsze dzieło inżynierów i designerów z Maranello. Model Ferrari GTC4Lusso, który nawiązuje do tradycji ulubionego samochodu mistrza Enzo Ferrari, którym była legendarna 250 GT Berlinetta Lusso.

Najnowsze Ferrari to rasowe Gran Turismo z karoserią coupe w stylu "shooting-brake".

W środku wygodnie podróżują cztery osoby. Znajdzie się również miejsce na bagaż. O sportowych emocjach i wrażeniach z jazdy po śniegu nawet nie wspominamy. Wyobraźcie sobie Ferrari z napędem na cztery koła, przy którym Subaru STI to zabawka dla grzecznych dzieci.

Modny Fastback zachwyca urodą i właściwościami jezdnymi.

12 cylindrowy silnik oferuje 507 KM przy 8000 obrotach.

System napędu na cztery koła współpracuje z fenomenalnym układem jezdnym.

Znajdziemy tu elektronicznie sterowany dyferencjał i system SCM-E, którym regulujemy zawieszenie.

Fenomenalnie dostrojona elektronika idealnie współpracuje z zawieszeniem nowego Ferrari. Nie przeszkadza i nie odbiera przyjemności z jazdy, ale dba o właściwe parametry.

Detale supersamochodu zachwycają. Od systemu zapłonu umieszczonego nieopodal podłokietnika, poprzez wyrafinowane fotele z włoskiej skóry, aż po multimedia, kierownicę i agresywny wydech.

Wzornictwo pozostaje na najwyższym poziomie. To samo dotyczy najlepszych silników i zaskakująco dopracowanych systemów.

Nowy samochód marzeń redakcji trendu.pl i totalna rekomendacja.