Trendz jest skierowany między innymi do ludzi których stać lub całkiej niedługo będzie stać na Ferrari. Miło nam donieść, że już niedługo w stolicy kultowa włoska marka zaprezentuje swój salon. Kultowe włoskie samochody przez długi czasu dostępne były dla naszych wschodnich i zachodnich sąsiadów.

Ale Polska najwyraźniej w istotny sposób się bogaci. W Warszawie mamy coraz więcej eksklyzywnych butików i marek segmentu Premium. Trendz zaciera ręcę. W końcu jako pierwsi w Polsce lansujemy modę na świadomy styl życia, którego marki Premium są istotną częścią. Według Pulsu Biznesu, samochodowe dzieła sztuki w naszej Stolicy ma sprzedawać prywatny przedsiębiorca. Warto wspomnieć, że Ferrari to samochód który uzyskał rekordową cenę- model 250 GTO został sprzedany za 14 mln Euro.

 

 

Sprzedaż luksusowych samochodów w Polsce rośnie w rekordowym tempie. Ogromny sukces przeżywa Porsche czy BMW. Ale Ferrari to absolutny top. Samochody dla indywidualistów. Czekamy jeszcze na Lambo... TrendzIn dla przedsięborcy który odważył się wprowadzić Ferrari na polski rynek. Będzie sukces.... Tego jesteśmy pewni.