Dwa miesiące temu zakupiłem samochód, który sprawdza się doskonale w mojej pięcioosobowej rodzinie. To wyposażona we wszystkie możliwe gadżety wersja modelu FORD C-Max, ze znakomitym silnikiem ECO BOOST.

Genialny mały VAN, który oferuje niesamowitą radość z jazdy i prowadzenie o którym marzy każdy ojciec rodziny.

Dzieci są coraz większe. Leasing kończy się za cztery lata. Jako totalny maniak motoryzacji planuję kolejne zakupy już teraz.

Obiektem moich marzeń pozostają sportowe Gran Turismo. BMW serii 6 wydaje się zbyt ostentacyjne, Bentley Continental pozostaje w sferze marzeń, a Porsche 911 jeździ zbyt wiele.

Samochód, który przykuł moją uwagę to najnowsze GTI japońskiej marki LEXUS. Model LC500h oferuje ekonomiczny silnik hybrydowy, miejsce dla żony i dwójki dzieci oraz wystarczające emocje i unikalny wizerunek.

Fenomenalnie narysowane, agresywne linie typowe dla segmentu samochodów Premium rodem z Kraju Kwitnącej Wiśni, mają kojarzyć się z ostrym cięciem samurajskiego miecza.

Jeżeli poszukujecie oryginalnego samochodu, który wzbudzi zazdrość sąsiadów i potwierdzi Wasz znakomity gust, LEXUS pozostaje propozycją nie do odrzucenia.

Niedługo na rynek trafi sportowe Infiniti. Czy zagrozi modelowi LC500h ?

Jakość i innowacyjność nowego samochodów marki Lexus nie ma sobie równych.

Czy istnieje inna firma, która produkuje równie udane hybrydy i silniki elektryczne ? Dlaczego BMW współpracuje z marką Toyota, do której należy LEXUS w obszarze innowacyjnych napędów ? Odpowiedź jest banalna. Przewaga i know-how Japończyków są tak wielkie, że nikt inny nie dostarczy równie udanych jednostek napędowych napędzanych prądem i wodorem.

Pod maską modelu LEXUS LC500h znajdziecie silnik V8, który generuje 467 koni mechanicznych. Całość współpracuje z 10 biegowym automatem.

Genialne wzornictwo, silnik na miarę XXI wieku i doskonałe właściwości jezdne. To samochód, którym będziemy wspólnie z żoną przemierzać Europę w poszukiwaniu nowej architektury, najlepszych hoteli i ośrodków saunowych. Już niedługo rodzinny VAN w naszym garażu ustąpi miejsca GTI. I będzie to LEXUS.