Najnowsza edycja Lamborghini Aventador, którą promuje pewien znany celebryta w dobrze dobranych okularach, wyposażono w znakomity silnik V12.

To fakt godny podkreślenia. Już niedługo będziemy mogli zapomnieć o najlepszych, widlastych jednostkach napędowych. Tak zwane normy ekologiczne powodują, że czołowi producenci samochodów, np. BMW wycofują się rakiem z produkcji ulubionych przez fanów motoryzacji jednostek V12.

Design, który prezentuje Lamborghini Aventador nie pozwala spokojnie zasypiać. Samochód, zwłaszcza dla tych, którzy nim jeździli, staje się prawdziwą obsesją.

Znakomity wygląd, niezwykła aerodynamika, znakomity silnik i przyspieszenie, dzięki któremu Lambo osiąga 100 km / h w 3 sekundy czynią z tego supersamochodu pozycję numer jeden na rynku motoryzacyjnym.

Stopień dopracowania detali. Jakość użytych materiałów. Wreszcie technologia, która jest syntezą potęgi koncernu VW i najlepszej włoskiej manufaktury motoryzacyjnej powodują, że Aventador zdaniem trendu.pl to najlepszy samochód na świecie.

Nowa edycja modelu Aventador jest wyposażona w dach wykonany z włókna węglowego. Błękitny lakier, który wyróżnia testowany przez nas model, czyni samochód unikalnym i niezwykle atrakcyjnym wizerunkowo. Kolorystyka nawiązuje do kultowego Roadstera, Lamborghini Miura z 1968 roku.

Całość dopełniają 20- i 21-calowe alufelgi. Cena jest astronomiczna. Posiadanie najlepszego supersamochodu na świecie to wydatek na poziomie 1,5 mln PLN.