Kalifornia to idealne miejsce do prezentacji najnowszej wersji Lambo. Najbogatszy i najbardziej innowacyjny stan w USA, mekka celebrytów i liderów nowego biznesu.

Miejsce w którym znajdzie się większe grono klientów najnowszego modelu Aventador w wersji topless niż w Chinach, Emiratach, Europie i wszystkich rynkach rosnących łącznie.

Najnowszy model Lamborghini Aventador LP 750-4 Superveloce to wyposażony w składany dach w stylu hard top, najszybszy samochód sportowy w historii włoskiej marki. Jego prezentacja odbyła się w kalifornijskim Monterey. Model jest dostępny w limitowanej ilości 500 egzemplarzy. Superveloce to dla włoskiej motoryzacji synonim czystych sportowych emocji i oznaczenie najszybszych modeli supersamochodów. Kontakt z otwartą przestrzenią przy emocjach i prędkościach, które oferuje Lambo bez dachu to doświadczenie dostępne dla wybranych. Radość z jazdy potęguje 6,5 litrowy silnik V12 o mocy 750 koni mechanicznych.

Pojazd waży jedyne 1,575 kg i jest o 50 kg lżejszy od tradycyjnego modelu Aventador w wersji coupe. Pierwsze sto kilometrów na liczniku pojawia się po 2,9 sekundy.

Maksymalna prędkość to 350 km / h. Skrzynia biegów to niezwykle innowacyjny system siedmiu przełożeń, które wpływają na pracę napędu, który dostarcza moc na cztery koła. Adaptacyjne zawieszenie to ultranowoczesny system magnetyczny.

Podwozie i karoseria są wzmocnione. Sztywność prowadzenia Lambo w wersji topless nie mają sobie równych.

Dach w stylu hardtop wykonano z włókna węglowego. Bez problemu schowamy go w bagażniku. Ekskluzywny model Lamborghini trafi na rynek już na początku 2016 roku.

Designerska forma nadwozia i wnętrza plus najlepsze parametry jezdne w kategorii samochodów sportowych. Najnowszy Aventador Superveloce to samochód, który nie ma sobie równych. Totalna rekomendacja trendu.pl