UNU, lekki skuter elektryczny, który może być naładowany właściwie wszędzie, szturmem podbija europejski rynek motoryzacyjny. Pojazd, wyposażony w przenośny akumulator litowo-jonowy firmy Panasonic, podładujesz nawet w domu, używając standardowego gniazdka. Jednorazowe ładowanie e-skutera wystarcza na nawet 100 km jazdy, dzięki czemu doskonale nadaje się on na krótkie dystanse, do codziennego poruszania się na mieście.

Pojazd osiąga prędkość 45 km/h. Waży zaledwie 58 kg, co czyni go znacznie lżejszym od modeli z podobnego segmentu, przykładowo benzynowej Vespy. Charakteryzuje go piękna linia, proste wzornictwo i soczyste kolory.
UNU pomieści 2 osoby, z maksymalnym obciążeniem 150 kg, co wystarczy dla większości par. Pojazd posiada stosowany dotychczas głównie w formule 1 system odzyskiwania energii kinetycznej (KERS) i technologię hamowania regeneracyjnego.

Ekologiczny skuter ma zerową emisję i jest całkowicie przyjazny dla środowiska.
Ceny UNU rozpoczynają się od zaledwie 1699 euro. Skuter możemy zamówić bezpośrednio do domu wraz z dowodem rejestracyjnym, gotowy do jazdy zaraz po wyciągnięciu z pudełka.