Targi Motoryzacyjne w Genewie to miejsce prezentacji najnowszego modelu brytyjskiego supersamochodu.

McLaren 650S to sportowe coupe, które śmiało konkuruje z najnowszymi modelami Ferrari czy Lamborghini.

650S dołącza do rodziny modeli McLaren obok modeli 12C i hybrydowego P1.

McLaren Automotive nie jest typową brytyjską manufakturą. To supernowoczesne centrum, przypominające centra technologiczne czołowych firm hi-tech czy laboratoria rodem z Doliny Krzemowej.

Każda śrubka jest tam montowana z należną jej estymą przez cechujących się perfekcją i procedurami niczym z niemieckich fabryk BMW inżynierami.

650S dostępny jest jako coupe lub spider wyposażony w opcjonalny twardy dach, zwany powszechnie hard topem.

McLaren napędza ultranowoczesna jednostka napędowa V8 Twin Turbo. Zasilany dwoma turbinami pojazd zapewnia równomierny wzrost mocy, aż do astronomicznych 641 koni mechanicznych.

Do tego niezwykłej klasy układ napędowy. To samochód, który prowadzi się niczym po sznurku. Innowacyjne systemy w proaktywny sposób wspierają kierowcę, czyniąc zarówno podróż, jak i zmagania na torze wyjątkowo przyjemnymi chwilami naszego życia.

Nowy McLaren to nie tylko znakomite właściwości jezdne i najwyższej klasy poziom wykonania. To również niezwykle intrygujący design. Zarówno wygląd wnętrza, jak również karoseria czynią ten samochód jednym z najbardziej perfekcyjnych i pożądanych samochodów świata.

Samochód wyróżniają wyjątkowej urody reflektory wykonane w technologii LED, świetnie narysowana linia nadwozia i wnętrze, które przypadnie szczególnie do gustu zwolennikom najnowszych trendów i technologii.

Karoseria jest zarówno piękna, jak również niezwykle aerodynamiczna. Całość uzupełnia nowoczesny system multimedialny z technologiami Bluetooth, modemem bezprzewodowym, sterowaniem głosem czy możliwością korzystania ze streamingu Audio.

Wnętrze to liczne wstawki z włókien węglowych, elektrycznie sterowana kolumna kierownicy, która ułatwia wsiadanie i wysiadanie do McLarena czy tylna kamera ułatwiająca parkowanie.

Reasumując, inżynieryjny majstersztyk. Samochód doskonały w każdym calu. Renesans brytyjskiej motoryzacji.