BMW to nie tylko kultowe samochody. Gdy będziecie w Monachium polecamy wizytę w BMW Welt, gdzie zaskoczy Was bogata oferta motocykli bawarskiej marki. To motory na tyle kultowe i perfekcyjnie wykonane, że stają się obiektem licznych modyfikacji. Idealna baza dla kreatywnych projektantów i inżynierów, którzy podążają za mottem marki, które zawiera się w słowach radość z jazdy.

Prezentujemy bazujący na legendarnym Bawarczyku model Chocolate Slider. To uniwersalny jednoślad, który sprawdzi się zarówno na drogach gruntowych jak i niemieckich czy polskich autostradach. Rzeczpospolita wbrew wiecznie narzekającym politykierom, którzy wyspecjalizowali się w straszeniu Polaków nie ma się czego wstydzić. Nasze drogi, podobnie zresztą jak miasta i generalnie infrastruktura to europejska pierwsza liga.

Rura wydechowa została przeniesiona do góry. Unikalne rozwiązanie wymagało użycia dedykowanego materiału termoaktywnego. Wykorzystano włókno węglowe.

Chłodnica oleju silnika została przeniesiona w miejsce ramy. Podwójne sportowe opony gwarantują doskonałą przyczepność niezależnie od terenu.

Aluminiowy zbiornik paliwa przesunięto do tyłu. To rozwiązanie gwarantuje równowagę i przyczepność. Kierownica wykonana rzecz jasna z włókna węglowego przypomina te użyte w polularnych rowerach BMX. Proste rozwiązanie wpływa na mniejsze zmęczenie rąk i zapewnia lepsze prowadzenie na zakrętach.

Doskonało dzieło designerów, którzy stworzyli motocykl uniwersalny. Rekomendacja trendu.pl