Przypomnijmy. Audi przejęło kultową markę DUCATI. Kultowy włoski producent motocykli daje swoje know-how, design i tradycje, AUDI oferuje najnowsze technologie. W niedługiej przyszłości na rynku pojawią się hybrydowe motory sygnowane zarówno marką DUCATI, jak również AUDI. W ten sposób niemiecki producent samochodów segmentu Premium zadebiutuje w zupełnie nowej niszy rynkowej.

Producenci zapowiadają premiery motocykli wyposażonych w hybrydowy napęd. To trend, od którego nie ma odwrotu. Hybrydy wypierają ekonomiczne modele z silnikami DIESEL stając się najbardziej perspektywicznym segmentem w motoryzacji.

Ta tendencja trafia również do świata jednośladów. Hybrydowe motocykle wyróżnią się niezwykłym designem. Prezentujemy koncepcyjne projekty. Oryginały mają być jednak do nich zbliżone. Za dzieło odpowiada zespół designerów pod kierownictwem braci Thibault.

Modele są wyposażone w hybrydowe silniki o mocy 850CC. Wykonano je z włókna węglowego i lekkich stopów. Tak wyglądać będzie rynek motocykli już wkrótce. Kolejna designerska rewolucja.