Większość zestawów survivalowych zawiera mnóstwo gadżetów, które pozwolą Ci przetrwać najgorsze chwile – z wyjątkiem środka transportu. Na szczęście, miłośnikom mocnych wrażeń z pomocą przychodzi Motoped Survival Bike. Napędzany przez 4-suwowy silnik hybrydowy rower ma błyskawiczne przyspieszenie. Zastosowane w jednośladzie specjalistyczne części, używane zazwyczaj w profesjonalnych „góralach”, sprawiają, że jest on niezawodny w każdych warunkach.

Survivalowy motorower został wyposażony w cały wachlarz rzeczy potrzebnych do przeżycia. W dołączonych, niewidocznych na pierwszy rzut oka, sakwach znajdziemy m.in. kuszę, opakowanie gazu, łopatę, Tomahawk, harpun, system oświetlenia, karabinki i liny wspinaczkowe, latarki, nóż wielofunkcyjny i zestaw multitooli.

Ten wytrzymały motorower wygląda jak futurystyczny rekwizyt prosto z filmu „Mad Max:. Fury Road”. Stanowi doskonałą fuzję pełnowymiarowego motocykla z popularnym rowerem. Niedrogi, wydajny, przyjazny dla środowiska i cichy, wymaga minimalnej konserwacji. Dzięki apokaliptycznemu wzornictwu i dynamicznej linii z pewnością znajdzie fanów również pośród entuzjastów militarnego, nowoczesnego stylu!