Już niedługo po brytyjskich drogach będzie jeździć być może następca kultowego Smarta. 
''Mycar'' został zaprojektowany przez projektantów firmy Giugiaro . Nie tylko ma on ciekawy wygląd ale również każdy detal jest dopracowany tak że samochód jest po prostu ciekawy wizualnie. Na wyposażeniu znajdą się m.in.: elektryczne szyby i lusterka, radio wraz z odtwarzaczem mp3, centralny zamek oraz wielofunkcyjny ekran lcd.  Na wyposażenie dodatkowe będzie się składać między innymi: szklany dach, bądź jeśli ktoś woli kabrioleta lekki dach, który będziemy mogli zdjąć kiedy tylko będziemy mieli ochotę, skórzana tapicerka, podgrzewane oraz chłodzone fotele, również na wyposażeniu dodatkowym ma się znaleźć satelitarna nawigacja. '

''Mycar'' jest samochodem małym ale wielkim duchem. Nie tylko zachwyci nas swoim wyglądem ale również wyposażeniem, które w porównaniu do Smarta jest bardzo bogate. Warto dodać, że również cena nie jest wysoka gdyż kosztować on będzie jedynie(bądź aż) 18 tysięcy dolarów, co przy obecnym kursie dolara wychodzi około 46 tys złotych.

Osobiście uważam, że nie jest to cena na którą zasługuje tego typu samochód, gdyż tak naprawdę jest to zabawka służąca tylko i wyłącznie do jazdy po mieście. Z drugiej jednak strony jest to coś zupełnie nowego, ładnego coś co przykuje uwagę innych. A przecież właśnie o to chodzi, żeby być zauważony przez innych, dlatego może warto zapłacić te 18 tysięcy dolarów, żeby mieć kolejny gadget designerski.