Znudzeni coraz bardziej powszechnymi na naszych drogach BMW X5 czy Audi Q7 coraz częściej poszukujemy modeli niedostępnych na polskim rynku.

Marka Lincoln to ikona amerykańskiej motoryzacji, której w Polsce nie uświadczymy na ulicach.

Nowe modele luksusowych Lincolnów mogą konkurować z najlepszymi samochodami na rynku. Co więcej, atrakcyjna cena i poziom wyposażenia zachęcają do zakupów.

MKX to SUV, który jest realnym zagrożeniem dla europejskiej i japońskiej moto elity.

Wyposażony w ekonomiczny silnik EcoBoost o mocy 330 KM pozwala na komfortowe przemieszczanie się, nie rujnując przy okazji naszego portfela.

Silnik 2,7 litra wyposażono w podwójne turbodoładowanie. Moment obrotowy, który możemy uzyskać, to 370 Nm. Do tego sześciobiegowa automatyczna skrzynia biegów, która dość dobrze współpracuje z jednostką EcoBoost.

Samochód choć amerykański pozwala na dość pewne prowadzenie, idealnie trzymając się drogi. Układ jezdny jest stosunkowo precyzyjny, pozytywnie zaskakując. Wybieramy spośród trzech trybów jazdy: normalnego, sportowego i komfortowego.

W środku znajdziemy świetnie spasowane materiały, skórę i liczne multimedia. Z przodu podziwiamy ładnie dopasowane światła LED. Generalnie samochód, który oferuje idealny stosunek ceny do jakości. Warto śledzić kursy dolara i przeanalizować, za jakie pieniądze będzie można sprowadzić ten model zza Oceanu. Amerykańskie samochody podkreślają naszą oryginalność i chęć podążania własnymi ścieżkami. Masywne, męskie i komfortowe. Do tego coraz lepiej jeżdżą, są nieźle wykonane i wbrew pozorom niezawodne.