Sześćdziesiąta rocznica grupy „North America” to okazja do zaprezentowania limitowanej edycji Porsche 911 GTS Club Coupe. To również ukłon Niemców w stronę amerykańskiego rynku motoryzacyjnego, który przeżywa swoisty renesans. Myli się ten, kto myśli, że konflikt z Rosją wpłynął na stan amerykańskiej gospodarki. Ma się ona znakomicie, dając olbrzymią nadzieję dla Europy.

Nowe 911 jak zwykle najdoskonalsze w swojej klasie wyróżnia generujący 430 koni mechanicznych silnik, poszerzona karoseria i unikalny kolor „club blau”. Pierwsze 100 kilometrów na liczniku Porsche pojawia się już po 3,8 sekundy.

Warto zwrócić uwagę na bi-ksenonowe, czarne reflektory, które wyróżniają model.

Również tylny spojler podkreśla unikalny, sportowy charakter pojazdu.

Znakomite właściwości jezdne kultowe 911 GTS zawdzięcza napędowi na cztery koła i perfekcyjnie zestrojonemu zawieszeniu. Do tego designerskie, sportowe lusterka boczne.

W środku znajdziemy charakterystyczne przeszycia, elementy z włókna węglowego czy unikalne listwy z nazwą limitowanej serii.

Kolejne Porsche w gamie. Tradycyjnie już dopracowane w każdym detalu. Marzenie 99 procent miłośników motoryzacji. Rekomendacja trendu.pl