W tym roku na największe wydarzenie Klubu Elite Circle zapraszamy w dniach 21-25 sierpnia. Wtedy rozpoczniemy motoryzacyjną przygodę roku - Rage 2013 !

Każdy ma jakieś motoryzacyjne marzenia, ale wielu osobom wydaje się, że ich spełnienie jest bardzo odległe i mało realne.

W Elite Circle łączymy jedno i drugie: fascynację aut i przygodę. Pokazujemy jak łączyć pasję z rzeczywistością, jak łączyć ludzi o podobnych zainteresowanych w biznesie. Jadąc z nami na 5 dni, możesz mieć pewność, że Twoje życie nie będzie już nigdy takie samo.

W roku 2013 jak zawsze stawiamy na luksus, na dobór odpowiednich uczestników oraz samochodów z najwyższej półki. Wszystko to składa się na niezapomnianą przygodę lata.

Trasa tegorocznego Rage'a będzie przebiegała przez połowę Polski. Postaramy się, by były to trasy dostosowane do możliwości Waszych często nisko zawieszonych samochodów. Na pewno będziecie zmagać się w różnego typu zadaniach na lądzie i w wodzie, a może i w powietrzu ? Wieczorami zapewnimy Wam niezapomniane imprezy, przepiękne dziewczyny, wspaniałych Dj-ów i luksusowe Hotele.

Innowacyjna formuła wydarzenia i nacisk na sportową rywalizację to główne zadania Rage 2013. Każdego dnia, który jest przeznaczony na jazdę, przemierzymy około 250-350 kilometrów. Wśród uczestników znajdziemy pasjonatów motoryzacji żądnych przygód, ludzi młodych duchem z wyrysowanym uśmiechem na twarzy.

Dla damskich załóg przygotujemy specjalne upominki.

START: 2013.08.21
META:   2013.08.25
Miejsce: Polska  /przybliżona trasa będzie podana w terminie późniejszym/
Uczestnicy: Członkowie Klubu Elite Circle /członkiem można zostać poprzez polecenie/
Otwarcie zapisów: marzec 2013

Świadczenia:
- kolacje i noclegi w hotelu ****/* wraz z śniadaniem
- open bar na wszystkich imprezach
- meal zone na trasie każdego dnia
- strefy „Racing Challenge” każdego dnia (tor/lotnisko/plener)
- branding samochodu + unikalna odzież Rage 2013
- transport hotel/klub
- strzeżony parking samochodowy
- rezerwacja strefy VIP podczas imprez
- ubezpieczenie OC

Zapraszamy do zobaczenia, jak to wyglądało w zeszłym roku:
http://www.powersport.pl/wydarzenia-specjalne/elite-circle


Będzie nam miło, jeżeli polubicie naszą stronę na fb:
https://www.facebook.com/EliteCircle?ref=ts

Jeśli czujecie, że powinniście należeć do Klubu Elite Circle, napiszcie parę słów o sobie, a także o waszym aucie na info@elitecircle.pl /dla chętnych: możecie także wynająć auto na wyprawę – dysponujemy odpowiednimi kontaktami w tej sprawie/

Kilka słów o Elite Circle:

Elite Circle - wyjątkowy „świat” ekstremalnych przeżyć – pasja, luksus oraz motoryzacja na najwyższym dostępnym poziomie.

Elite Circle to klub – prestiżowy, ekskluzywny o unikalnym charakterze. Zamknięta ściśle wyselekcjonowana grupa członków, piękne kobiety, najlepsze kluby, najdroższe hotele i cztery wyjątkowe wydarzenia motoryzacyjne w roku.
Nowa marka tylko dla wyselekcjonowanych z poprzednich eventów motoryzacyjnych uczestników VIP oraz członków poleconych przez nich.

Rage 2013 – to drugi z cyklu eventów dla Członków Klubu Elite Circle - event motoryzacyjny polegający na przemierzaniu dużej ilości kilometrów i zaliczania poszczególnych zadań. Członkowie Klubu to sympatycy motoryzacji uczestniczący także wcześniej w Rage-Race, GT-Polonii i innych eventach motoryzacyjnych.