Powoli, nawet bardzo powoli zbliża się Lato, a wraz z nim emocje związane z wydarzeniami Elite Circle. Na dobry początek w maju planujemy krótkie „przed Rage’owe spotkanie”, a że wypada w tym samym czasie co odwiedziny Gumball 3000 w Warszawie, tym lepiej. Następnie pod koniec wakacji rozpocznie się Rage 2013 – The Revolution Continous. Kolejny raz przemierzymy spory kawałek Polski, po drodze zaliczając niesamowitą motoryzacyjną przygodę wraz z najlepszą grupą klubowiczów. Emocji na pewno nie zabraknie, tym bardziej że już na początku jesieni planujemy kolejny raz wyruszyć na wyprawę po bezdrożach.

Aktualności klubu:

Gumball 3000 Meeting

22 Maja do Warszawy przyjedzie od strony Rygi słynny Gumball 3000. To doskonała okazja, aby wspólnie zobaczyć, jak wygląda największa tego typu impreza na świecie, a przy okazji spotkać się przed sierpniowym startem Rage’a. Przygotowaliśmy specjalną propozycję, aby wspólnie spędzić ten czas na wieczornej imprezie. Szczegóły dostępne po kontakcie na adres info@elitecircle.pl

Rage 2013

Z przyjemnością informujemy, że zapisy na tegorocznego Rage’a zostały otwarte. Motoryzacyjna przygoda roku rozpocznie się 21 sierpnia w Warszawie, a zakończy cztery dni później nad polskim morzem. Jak to mamy w zwyczaju, przygotowaliśmy dużo niespodzianek na całej trasie, wprowadziliśmy pewne innowacji co do formuły rywalizacji i również nie możemy się doczekać startu!

Trailer video Rage 2013

Serdecznie zapraszamy obejrzenia zapowiedzi tegorocznego wydarzenia w wersji Video:
http://www.powersport.pl/wydarzenia-specjalne/elite-circle

Oraz polubienie stron dla fun-ów:

https://www.facebook.com/EliteCircle?ref=tshttps://www.facebook.com/events/456128251127266/