Special Vehicle Operations SVO to sekcja specjalna firmy Jaguar Land Rover odpowiedzialna za limitowane projekty.

SVO nie można porównać do AMG czy M, gdyż nie odpowiada jedynie za parametry samochodu, ale przede wszystkim za jego wnętrze i design.

Ostatnim dziełem SVO jest limitowana edycja modelu Range Rover, nazwana Holland & Holland.

Nazwa wynika z kolaboracji brytyjskiego producenta samochodów z Holland & Holland, firmą specjalizującą się w limitowanej, luksusowej, kunsztownie wykonanej broni sportowej i myśliwskiej.

Nowy Range Rover to samochód, który z całą pewnością przypadnie do gustu miłościwie nam panującemu Prezydentowi. To pojazd dla wielbicieli stylu myśliwskiego i klasycznej, brytyjskiej elegancji. Jako fani minimalizmu i przeciwnicy polowań nie możemy rekomendować tej edycji Range Rovera. Warto jednak o niej wspomnieć. Najwyraźniej są klienci, którzy domagają się pojazdów utrzymanych w tej konwencji.

Range Rover Holland & Holland to niewątpliwie kunsztownie wykonana zabawka dla najbogatszych. Ręczne zdobienia utrzymane w konwencji producenta broni sportowej korespondują z możliwościami terenowymi i drogowymi.

Samochód wyposażono w silnik Diesel o pojemności 4,4 litra. To jednostka V8, która oferuje 339 koni mechanicznych.

Dla zwolenników etyliny pojawia się opcja 5-litrowej benzyny VS Supercharged. Ten model wyróżnia charakterystyczna zieleń, która obejmuje nadwozie, lusterka i kratki na masce.

Wszędzie pojawiają się charakterystyczne przeszycia i motywy Holland & Holland, które nie pozostawiają wątpliwości, z jakim samochodem mamy do czynienia.

Wnętrze to skóra, aluminium i alcantara. Warto zwrócić uwagę na charakterystyczny uchwyt na broń, znajdujące się w bagażniku.

Dla wielbicieli gadżetów przewidziano trzy złącza USB i nowoczesny system multimedialny.

Pojazd jest esencją klasycznej brytyjskości, która jest obca zapatrzonym w skandynawskie standardy dziennikarzom Trendu.pl

Idealna propozycja dla wielbicieli pornografii motoryzacyjnej. Brak rekomendacji Trendu.pl. Jeżeli nie omijasz restauracji z dziczyzną i łakniesz polowań, to idealny pojazd dla Ciebie.