Startech to niemiecki tuner, który specjalizuje się w modyfikacjach brytyjskich legend. Należąca do grupy Brabus firma poprawia samochody Jaguar, Land Rover i Range Rover.

Najnowsze dzieło zdolnych inżynierów i projektantów to zaprezentowany podczas tegorocznego Auto Show w Szanghaju, Range Rover w wersji Pickup.

Projekt jest wykonany z taką precyzją, że wygląda niczym seryjny samochód. To sensowne nawiązanie do podobnej wersji modelu Cadillac Escalade. Model z całą pewnością trafi do serc Amerykanów, a i na polskim rynku, w związku z możliwością odliczenia VAT ma potencjalne szanse na spory sukces.

Radość z jazdy zapewni silnik, który oferuje 526 KM mocy, co pozwala przemieścić najbardziej luksusową ciężarówkę świata w niezwykle szybki sposób i w niemal w każdych warunkach.

Pierwsze sto kilometrów na liczniku widzimy już po 5,3 sekundy. Aluminium, włókno węglowe i Alcantara nie pozostawiają złudzeń, że mamy do czynienia z najlepszą tradycją motoryzacyjną świata, dodatkowo podrasowaną przez niemiecką perfekcję.

Tył wygląda spójnie i nie razi kiczem. W środku zachowano w pełni panoramiczny dach, a przestrzeń ładunkowa ucieszy każdego, kto wybiera się na wakacje. Charakterystyczne czerwone przeszycia na fotelach pokrytych Alcantarą podkreślają unikalny charakter modelu.

Wszystko co najlepsze w Range Roverze plus sensownie zaprojektowany i wykonany tył czynią z modelu bardzo atrakcyjną propozycję. Sukces zależy od ceny. Rekomendacja trendu.pl za jakość tuningu i stworzenie nowej wartości na bazie brytyjskiej legendy.