Renault zaprezentował zachwycający koncept designerskiego coupe. To elektryczny model Trezor. Linia stanowi kontynuację stylu zainicjowanego przez kultowy prototyp "Dezir".

Wzornictwo reprezentuje styl retrofuture. Karoseria imponuje klasyczną formą i innowacyjnymi rozwiązaniami. Podnoszenie górnej części to niepowtarzalne rozwiązanie, które chcemy widzieć w wersji produkcyjnej.

Agresywnie narysowane oświetlenie w technologii LED podobnie do współczesnych modeli Renault nawiązuje kształtem do litery C.

Niezwykły wlot powietrza o strukturze plastra miodu to oryginalne rozwiązanie dla modelu Trezor.

Zwróćcie uwagę na rzut samochodu z góry, delektujcie się wnętrzem i sportowym tyłem.

Tylne oświetlenie to lasery. Materiały użyte do dekoracji wnętrza to luksusowe czerwone drewna i ekskluzywne skóry. Wszystkie detale uszyto na miarę przez wybitnych francuskich krawców. To hołd dla najlepszego rzemiosła znad Sekwany.

W samochodzie znajdziemy dwa akumulatory. Każdy wyposażono we własny układ chłodzenia, optymalizowany przez wlot powietrza o zmiennej geometrii.

Trezor wyposażono w systemy odzyskiwania i magazynowania energii.

Kształt samochodu to efekt pracy designerów, którzy zadbali o idealny kształt i optymalną aerodynamikę.

Renault eksperymentuje w modelu z systemem "Multi-Sense". Samochód oferuje trzy tryby jazdy: neutralny, sportowy i autonomiczny.

Jeden z najpiękniejszych samochodów koncepcyjnych roku. Pojazd, który choćby w limitowanej wersji musi trafić do produkcji. Realna alternatywa dla BMW i8 ?