M5 to esencja radości z jazdy, która stanowi istotę marki BMW. To najlepsza w historii limuzyna, która za sprawą przycisku M zamienia się w supersportowy bolid. Ręcznie wykonana przez inżynierów z M Gmbh, firmowego tunera BMW, którzy swoimi podpisami sygnują każdy egzemplarz, stanowi przedmiot marzeń nie tylko fanów bawarskiego producenta samochodów.

30th Anniversary Edition to M5, które powstało z okazji 30-lecia modelu. Samochód stanowi hołd dla wszystkich generacji M5. Dodamy, że każda bez wyjątku jest samochodem, który powinien gościć w najlepszych kolekcjach fanów BMW.

Nowe M5 jest najpotężniejsze w historii. Silnik V8 o pojemności 4,4 litra wyposażony w dwie turbiny oferuje 600 koni mechanicznych. Do 100 km na godzinę rozpędzimy się już w 3,9 sekundy.

Maksymalna, tradycyjnie ograniczana elektroniczne prędkość to standardowe dla BMW 250 km / h.

Do tego subtelne dodatki jak unikalny matowy lakier czy charakterystyczny wydech, grill i klamki spowodują szybsze bicie serca fanów modelu.

M5 to coś więcej niż samochód. To styl życia i podziw dla technologii. Najlepszej samochodowej technologii, którą oferuje BMW. Od dłuższego czasu najlepsza marka motoryzacyjna świata.

Na świecie pojawi się 300 egzemplarzy nowego M5. Czy choć jeden trafi do Polski ?