Ford Mustang to najlepiej sprzedający się samochód sportowy początku tego roku w Polsce i na licznych rynkach globalnej gospodarki.

Za symboliczne jak na swoje parametry 150 000 PLN otrzymujemy rasowy sylnik V8 o pojemności 5 litrów, znakomite osiągi, świetne właściwości jezdne i przyzwoitą jakość wykonania.

Ford przeżywa swoisty renesans. Gama modelowa przyciąga do salonów marki rzesze klientów. Od Fiesty, która sprzedaje się najlepiej w Europie, aż po F-150, który pozostaje liderem rynku w USA.

Od najlepszych vanów z modelami C-Max, S-Max i Galaxy, aż po hot-hatch numer jeden na świecie, którym pozostaje Focus RS. Ford zdaje się nie mieć w swojej oferty przeciętnych samochodów.

Rasowy charakter i dostępność cenowa stawiają pod znakiem zapytania konieczność inwestowania w droższe marki.

Nowy Mustang to również edycje specjalne. Ich kulminacją jest model Widebody Super Snake, którego wersja produkcyjna już niebawem trafi na rynek.

W zależności od wersji kupimy Super Snake o mocy od 670 do 750 KM.

Supersamochód wyposażono w poszerzone o 4 cale z tyłu i 2,5 cali z przodu nadwozie i szerokie opony - 12,5 cala z tyłu i 11 cali z przodu, które umieszczono na 20 calowych alufelgach.

O bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów dbają hamulce Brembo.

Cena rozpoczyna się od 69.995 USD co stanowi rynkową okazję. Ten samochód nie będzie już tańszy. Totalna rekomendacja trendu.pl