Tesla to firma, która zrewolucjonizowała współczesną motoryzację.

Nie dość, że to pierwsze samochody elektryczne, które pozwalają pokonywać dalekie trasy, to przemieszczanie się nimi dostarcza iście sportowych emocji.

Co więcej, wnętrze każdego modelu Tesla jest dostosowane do epoki iPada i znajdziemy tam gigantyczne ekrany i mnóstwo innowacyjnych gadżetów oraz multimediów.

Najnowszy model limuzyny Tesla S 70D to również napęd na cztery koła, który czyni z tego pojazdu jeden z najbardziej sensownych samochodów elektrycznych.

Marka doprowadziła do tego, że centrum światowej motoryzacji przeniosło się do doliny krzemowej.

Innowacyjne systemy ładowania dla samochodów firmy Tesla są dostępne w hotelach na terenie całych Stanów Zjednoczonych, co motywuje do planowania podróży uwzględniającej takie destynacje.

Sam proces ładowania trwa symboliczne 30 minut. Po takim czasie przejedziemy kolejne 270 km.

Tesla dokonała redefinicji współczesnej motoryzacji. Najnowsza limuzyna dostępna w kolorach ocean blue, obsidian black i warm silver przenosi nas w zupełnie inny świat. Świat, w którym choć wydajemy na samochód 75 000 dolarów, po pięciu latach realny koszt samochodu wynosi 50 000 dolarów, gdyż 25 000 oszczędzamy na paliwie.

Gigantyczna oszczędność, niesamowita radość z jazdy i ogromny komfort. Do tego przyrost stacji ładujących samochody za darmo. Czego chcieć więcej ? Rekomendacja trendu.pl