12 Grudnia kompleks HOT_elarnia**** & SPA_larniakcal z przyjemnością zaprasza na III spotkanie z cyklu ART_time: Spotkanie z muzyką i zespołem AudioFeels. Zgodnie z przyjętą koncepcją, spotkania ART_timowe koncentrują się na wyjątkowych talentach – w tym przypadku uwagę organizatorów przykuł dar wokalny jakim zostało obdarowanych 8 charyzmatycznych mężczyzn, którzy wspólnie od roku 2007 uwodzą swoją publiczność pełnymi ekspresji rytmami.

Swój entuzjazm muzyczny zespół zdążył uwiecznić już na płycie UNCOVERED, która została złotą płytą. W najbliższym czasie AudioFeels rozpocznie pracę nad II albumem, który prawdopodobnie będzie gotowy jesienią przyszłego roku.

Elementem wyróżniającym AudioFeels od innych zespołów to holistyczna integracja odmiennych barw głosu jego członków zapewniająca harmonijne pełne ciepła brzmienie.

Podczas świątecznego koncertu zespół zaprezentuje połączenie tradycyjnego repertuaru razem z własną interpretacją tradycyjnych polskich kolęd.

Całkowity zysk ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na potrzeby Domu Dziecka nr. 1 w Poznaniu. Zebrani Goście nie tylko będą mogli uczestniczyć w koncercie, ale również wspólnie z zespołem dołączyć się do kolędowania razem budując atmosferę świątecznego ciepła.

Ze świątecznym charakterem wieczoru będzie dodatkowo współgrał bankiet w którym zebrani Goście będą mogli uczestniczyć rokoszując się smakołykami zimowej kuchni.

Osoby zainteresowana nabyciem biletów oraz szczegółami spotkania zapraszamy do kontaktu z recepcja hotelu HOT_elarnia: Tel: 61 898 37 80 lub www.hotelarnia.pl

Miejsce: HOT_elarnia 33 Puszczykowo 62 -040

Czas: 12 Grudnia godz. 18.oo

ART_time: be an ARToholic www.arttime-hs.pl