14 lipca będzie miała miejsce druga odsłona Black Experience, imprezy łączącej sztukę, muzykę i niepowtarzalny klimat. Black Experience jest polską edycją globalnych imprez pod patronatem marki Smirnoff Black. Zaskakująca scenografia, oryginalna muzyka i najwyższej jakości drinki - to wszystko składa się na sztukę zabawy według Black Experience.

Black Experience to prawdziwe wyzwanie dla ciała i ducha. Wyrafinowany smak, czystość formy, oryginalny gust - tego wszystkiego doświadczysz na Black Experience. Każdej imprezie w tym cyklu przyświeca motyw przewodni związany z określonym miejscem geograficznym. Miejsca te nawiązują do historycznej podróży tropem marki Smirnoff. Zanim jednak wyruszymy, zasmakujmy w klimatycznej Ibizie, która z całą pewnością stałaby się współczesną destynacją Smirnoffa.

...Rozległe, piaszczyste plaże, falujące na delikatnym wietrze palmy, zjawiskowe wschody i zachody słońca, sady figowców i migdałowców...
Tak wygląda Ibiza, którą będzie można poczuć nad kultowym polskim morzem w jednym z najlepszych klubów na Helu - Surf Bay Club. Oryginalne wnętrza, magiczna lokalizacja na pięknej plaży oraz sztuka zabawy według Black Experience stworzą jedyny w swoim rodzaju klimat rodem z klubów na Ibizie.

Pomoże nam w tym znakomity skład, odpowiedzialny za aranżacje zarówno przestrzeni wizualnej, muzycznej jak i smakowej.

Obraz - Zaskakującą scenografię w duchu gorącej i luksusowej Ibizy przygotuje Agnieszka Zawadowska - scenografka związana z takimi instytucjami jak Teatr Dramatyczny czy Narodowy. Jest autorką scenografii do wielu przedstawień teatralnych między innymi "Antygona w Nowym Jorku" i filmów fabularnych np. "Belissima". Agnieszka Zawadowska tej nocy będzie pracować z ekipą najlepszych fachowców, dzięki którym Surf Bay Club stanie się jeszcze bardziej luksusowy, niczym najlepsze zakątki Ibizy.

Dźwięk - Tej wyjątkowej nocy Surf Bay Club stanie się oazą najlepszej klubowej muzyki. Wystąpi kultowy Metro Area tworzony przez znakomitych Morgana Geista oraz Darshana Jesrani. Metro Area unikalny nastrój swoich aranżacji tworzy przez mieszankę dźwięków rodem z Detroit i gorącego nowojorskiego house'u. Ci znakomici DJ'e nie odcinają się od tradycji, włączając w swoją muzykę elementy klubowej klasyki, R&B oraz najlepszego disco. W klubie Surf Bay będziemy mieli przyjemność również tańczyć w rytmie muzyki belgijskiego duetu Munk oraz G. Rizo, której seksowny głos i doskonale dobrane funkujące dźwięki skomponują wyśmienitą miksturę muzyki klubowej.

Smak - O smak serwowanych drinków zadba międzynarodowej klasy barman Antonio Vaz. Jego niezwykle bogate doświadczenie gwarantuje niezapomniane przeżycia smakowe. Znakomicie dobrane składniki i serwowane z pasją drinki stały się znakiem rozpoznawczym Antonio Vaza. Z pochodzenia Portugalczyk, swój południowy temperament szlifował w najmodniejszych klubach londyńskiego Soho, aby po latach stać się barmańską gwiazdą Ibizy.


14 lipca 2007, start 21.00 - Surf Bay Club, Chałupy III/ Półwysep Helski