W tym roku druga edycja to dwa dni: 24 i 25 sierpnia 2007 (piątek i sobota) - szykuje się niezapomniany weekend najlepszej muzyki...

- dwa razy więcej międzynarodowych gwiazd
- około 30 wykonawców z Polski i z krajów nadbałtyckich
- 3 sceny muzyczne
- nowe miejsce: Kraków - Błonia
- pole namiotowe: dla ponad 5 tysięcy fanów muzyki
- jeszcze większe miasteczko festiwalowe - w nim między innymi cieszący się ogromnym powodzeniem namiot szalonej rekreacji - Coke Clinic oraz strefa internetowa.

Pierwsze gwiazdy, które potwierdziły swoją obecność na tegorocznej edycji Coke Live Music Festival to FAITHLESS i LILY ALLEN

"W ubiegłym roku udało nam się zrealizować nasz cel - stworzyć nowoczesny festiwal muzyczny prezentujący popularną muzykę najwyższej jakości. Muzykę słuchaną przez młodych ludzi i prezentowaną na Coke Live Festival przez największe międzynarodowe gwiazdy. Duży sukces zeszłorocznej edycji zdopingował nas do jeszcze cięższej pracy i są efekty - tegoroczna edycja Coke Live Music Festival będzie jeszcze bardziej spektakularna i na stałe wpisze się w kalendarz europejskich festiwali, a głęboko w to wierzę, także wielu fanów muzyki z Polski i z zagranicy" - mówi Mikołaj Ziółkowski z agencji Alter Art.

"Cieszymy się, że po festiwalu mówiono o międzynarodowym rozmachu, świetnej organizacji i pytano o kolejną edycję. Nie jest łatwo sprostać oczekiwaniom młodych ludzi nam się udało. W tym roku wychodząc im naprzeciw przygotowaliśmy do wygrania w konkursie konsumenckim ponad 1000 festiwalowych pakietów: bezpłatny karnet, miejsce na campingu oraz dach nad głową - namiot. Do zobaczenia w Krakowie" - mówi Grzegorz Gęsik z firmy Coca-Cola.