Malwina Kusior zadebiutowała na deskach Teatru Muzycznego Roma w  2005 r. jako Sara w musicalu Romana Polańskiego „Taniec wampirów". W 2006 r. odebrała Platynową Płytę za album muzyczny z tego przedstawienia.

Rok 2007 przyniósł jej nową rolę Królowej Aby w spektaklu Wojciecha Kępczyńskiego pt. „Akademia Pana Kleksa". Płyta z tego musicalu pokryła się złotem, a Malwina wyśpiewała na niej utwór pt. „Meluzyna - historia podwodnej miłości".

W 2010 r. premierę w tymże teatrze miał musical „Les miserables", w którym wciela się w postać dziewczyny o imieniu Eponine.

Malwina w czerwcu 2012 wydała swoją debiutancką, solową płytą. Album jest mieszanką popu, r&b, współczesnych komputerowych brzmień, rockowych akcentów i zmysłowego muzykowania. Kompozytorem muzyki jest Piotr Bogucki, teksty napisała sama Artystka. Dzięki tej płycie Malwinę można usłyszeć w zupełnie innej stylistyce muzycznej niż do tej pory.

Tytuł krążka nosi nazwę Przeznaczenie, i to właśnie ono jest motorem napędowym Malwiny Kusior.

Dyskografia artystki:

2012 Malwina Kusior „PRZEZNACZENIE” (Efektura)

Album jest mieszanką wysmakowanych, nowoczesnych brzmień, zaskakujących rozwiązań muzycznych, niebanalnych teksów napisanych przez samą wokalistkę i oczywiście charyzmatycznego głosu samej Malwiny.

Skład zespołu:
Malwina Kusior – vocal
Maciek Papalski – gitara
Piotr Filipowicz – bass
Dominik Rosłan – perkusja / instrumenty klawiszowe