Przedstawiamy dzieci popkultury. Sami nimi jesteśmy, ale to nasze młodsze, zdolniejsze muzycznie rodzeństwo. Doskonale pamiętamy, kiedy Natalie Portman biegała z pistoletami i piła mleko z Jeanem Reno w „Leonie Zawodowcu” – oni zdecydowanie lepiej pamiętają, kiedy zgoliła głowę. Gdybyśmy w ich wieku zakładali zespół, mógłby nazywać się Mleko Pod Nosem Natalie Portman, gralibyśmy coś pomiędzy Nirwaną a Heyem i uczyli się w liceum na prowincji. Oni nazywają się Natalie Portman’s Shaved Head, grają elektro i pochodzą z amerykańskiej prowincji - Seattle.

Są połączeniem młodzieńczej energii, bezkompromisowości, autoironii i uroczej gówniarskiej bezczelności. 4 chłopaków i jedna dziewczyna. Bawią się muzyką jak Scissors Sisters, Miss Kittin i The Dandy Warhols razem wzięci.

15 lipca wydali płytę „Glistening Pleasure”, której część możecie usłyszeć na ich MySpace. Zobaczcie ich świetne wideo do piosenki „Sophisticated Side Ponytail”. Płytę można sobie sprowadzić z Amazonu, bo taki empik o tym w ogóle nie słyszał.


Natalie Portman's Shaved Head - video