Wreszcie ukazał się długo wyczekiwany album Monosurtound „Hello Word”. Świeże podejście tych młodych ludzi sprawia, że jest to album warty nie tylko powierzchownego przesłuchania, ale również zakupu. Monosurround to dwóch młodych Dj’i którzy pochodzą z Niemiec, gdzie też tworzą swoją muzykę. Ich twórczość to zlepek różnych gatunków który grają w swoim indywidualnym stylu. Jest to mieszanka cięższych break beatów, elektro, przez prawie popowe brzmienia, aż po chilloutowe dźwięki z elementami jazzu.

W odróżnieniu do wszystkich albumów Popowych, w których każdy kawałek stanowi osobny „hit”, „Hello Word” jest udaną konsolidacją wielu różnych kawałków, połączonych w integralną całość. Albumu słucha się jak Dj’skiego seta. Jego początek to kilka ostrych i mocnych numerów, które w połowie albumu zmieniają swój klimat tytułową piosenka. Następnie, daje się odczuć że nurt płyty się odwrócił, aby pod koniec zaskoczyć nas brzmieniami rodem z chilloutowych klubów Ibizy.

Polecam wszystkim przesłuchanie tego albumu, bo każdy może znaleźć tam coś dla siebie. Poza tym miło jest w końcu posłuchać czegoś, co nie jest lansowane przez wielkie koncerny i powtarzane w kółko na okrągło przez każdą stację radiową.

Możecie posłuchać go online tutaj: http://www.monosurround.de

PS. Jak wam się podoba?