Pod  koniec listopada będziemy mogli w Soho Factory na warszawskiej Pradze posłuchać  i zobaczyć na żywo dwóch znakomitych producentów  muzyki klubowej: będzie Scuba i Ben Klock, jeden po drugim, rewelacja!
Obaj związani z kultowym klubem Berghein w Berlinie, do którego jak wiadomo jest tak trudno się dostać, że powstają specjalne aplikacje zwiększające prawdopodobieństwo wejścia… A tu mamy zarówno Scubę jak i Klocka na miejscu! Albo przynajmniej tak mogą to sobie przedstawić warszawiacy.
Dla mniej zorientowanych: Scuba czyli Paul Rose, to brytyjski producent house, tech  house i techno, obecnie tworzący w Berlinie.  Założyciel wytwórni Hotflush, która wydaje też takich artystów, jak Benga, George Fitzgerald, Mount Kimbie oraz Joy Orbison. Z kolei Ben Klock to rezydent Berghain (z długim stażem!) i jeden z czołowych artystów związanej z nim wytwórni Ostgut Ton.
Polecam! 29 listopada 2013, Soho Factory (hala 15), ul. Mińska 25, Warszawa, start: 22:00
Twórcami wydarzenia są wspomniani już organizatorzy Audioriver – agencja Spółka Akcyjna – oraz stołeczny klub 1500m2 do wynajęcia. Sponsorem głównym pulsującej imprezy jest AXE.

D-J-N