Po raz kolejny garderobą Madonny zaopiekuje się projektantka i stylistka Arianne Philips, która współpracuje z gwiazda już od 11 lat.

Na zamówienie stylistki dwa stroje zaprojektował Ricardo Tisci z Givenchy, a sam Tom Ford uszyje na miarę garnitury dla całego zespołu. Specjalnie na potrzeby trasy Miu Miu zrobi trzy pary butów, a wysokie botki przygotuje przyjaciółka Madonny Stella McCartney. Okulary słoneczne dostarczy Madonnie Moschino. Resztą zajmą się domy mody: Yves Saint Laurent, Roberto Cavalli i Jeremy Scott.

Show jakie szykuje Madonna podzielone będzie na 4 części. Na otwarcie zobaczymy Madonnę i jej tancerzy stylizacji „gangsta pimp” i art deco – czy zobaczymy zatem gangsterów i alfonsów jak z musicalu „Chicago”? Tutaj pojawią się stroje od Givenchy.

Kolejna część zatytułowana „Old School”, zaprowadzi nas do początku kariery Madonny – Nowy Jork lat 80-tych, vintage, graffiti, surowe bity ówczesnego hip-hopu.

W kolejnej odsłonie, Madonna zabierze nas do cygańskiego taboru – będą więc falbany, gitary, śpiewanie przy ognisku. A na koniec przeniesiemy się w przyszłość, gdzie będzie królować rave look (nawiązujący do tego z lat 90-tych?) i mnóstwo odniesień do Japonii.